F do 2013
800x6001024x768Auto Width
Menu
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
TOPlist
do 2013
Napísal Administrator   

Pozvánka

 
Stráženie božieho hrobu
Napísal Administrator   

Stráženie Božieho hrobu

Na Veľký piatok a na Bielu sobotu členovia nášho DHZ držali čestnú stráž pri Božom hrobe v kostole v našej obci. Keďže sa táto tradícia dodržiava v mnohých okolitých obciach a u nás chýbala, tak sme sa rozhodli zaviesť ju aj u nás. Urobil sa presný harmonogram, ktorý naši členovia presne dodržiavali a touto cestou sa im chceme poďakovať za účasť na tejto peknej tradícii. Na Bielu sobotu sme sa taktiež zapojili do sprievodu so sviatosťou oltárnou okolo Mariánskeho námestia. Verme že táto tradícia sa u nás pevne zakorení a stane sa každoročnou peknou akciou nášho DHZ.

fotogaléria

 
Napísal Administrator   

Rozpis služieb pri Božom hrobe

zobraziť
 
Futbalový turnaj
Napísal Administrator   

Futbalový turnaj

 

 

 

Dňa 3.3 2013 sa členovia našej DHZ zúčastnili halového futbalového turnaja ktorý organizovalo DHZ Spišské Bystré. Heslom „Nie je dôležité vyhrať, ale zúčastniť sa", sa riadili aj naši hasiči. Turnaj sa im vyhrať nepodarilo, zato sa im podarilo aktívne stráviť nedeľu v kruhu dobrých kamarátov a poriadne sa zabaviť.

 
Výročná členská schôdza DHZ
Napísal admin1   

Výročná členská schôdza 12.1.2013

Dňa 12.1.2013 sa uskutočnila výročná členská schôdza členov nášho DHZ. Schôdze sa zúčastnilo 47 členov a 5 pozvaných hostí. Prítomný bol aj delegát okresného výboru pán František Jakubek. Súčasťou 14 bodového programu boli aj doplňujúce voľby do výboru DHZ, kde sme si zvolili 3 nových členov. Títo členovia nahradia 3 členov, ktorí ukončili svoju činnosť vo výbore. Taktiež sa na schôdzi odovzdávali potvrdenia o absolvovaní základného prípravy členov DHZ a o absolvovaní kurzu prvej pomoci.

 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 Dopredu > Koniec >>

Stránka 1 z 5